Stona główna Nasz patron
Aktualności
Kalendarium
O nas
Nasi Artyści
Zaprosili nas
Partnerzy
Wydawnictwa
Galeria
Otwarty Tomik Poezji
Księga Gości
Kontakt
 
 
  Realizacja projektu
Komponent III
 
«« powrót  

Elżbieta Siczek jest absolwentką klasy dyrygowania prof. K. Kusiel-Moroza w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Studia ukończyła z wyróżnieniem. W roku 1996 zdobyła II nagrodę w VI Ogólnopolskim Konkursie Dyrygentów Chóralnych w Poznaniu.
Za wyróżniające osiągnięcia w nauce otrzymała stypendium Ministra Kultury i Sztuki.
Była uczestniczką Wakacyjnego Kursu Dyrygenckiego prowadzonego przez Jerzego Salwarowskiego w Toruniu w latach 1998 i 2001, brała czynny udział w pracach Europejskiej Akademii dla Młodych Dyrygentów Chóralnych w Marktoberdorf (1999), Nevers (2000) oraz Fano (2002 i 2003), a także uczestniczyła w letnim Seminarium Kodaly’owskim w Kecskemet (Węgry – 2001). W roku 2004 ukończyła z wyróżnieniem Podyplomowe Studium Emisji Głosu w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.
Od 1995 roku prowadzi chór dziecięcy w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia nr 2 im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W latach 1996-98 współpracowała z Chórem Akademickim Uniwersytetu Warszawskiego, z którym występowała w kraju i za granicą.
Jest założycielem i dyrygentem powstałego w styczniu 2000 roku Chóru Akademickiego
"Camerata Varsovia". Z prowadzonymi przez siebie zespołami koncertuje w Polsce i zagranicą, a także uczestniczy z sukcesami w konkursach i festiwalach chóralnych.

 
 
© Światowe Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II z siedzibą w Krynicy Zdroju.
Realizacja projektu:  Verakom