Stona główna Nasz patron
Aktualności
Kalendarium
 
• 2011 rok
• 2010 rok
• 2009 rok
• 2008 rok
• 2007 rok
• 2005 rok
O nas
Nasi Artyści
Zaprosili nas
Partnerzy
Wydawnictwa
Galeria
Otwarty Tomik Poezji
Księga Gości
Kontakt
 
 
  Realizacja projektu
Komponent III
 
 

WYNIKI KONKURSU
I Międzynarodowy Konkurs plastyczny „Miłość wg Jana Pawła II”


Miejscowość Nazwa i adres szkoły, telefon Imię i nazwisko ucznia, wiek
PRZEDSZKOLE
Jaraczewo Kółko plastyczne - przy Gimnazjum Jarocińska 10; 63-233 Jaraczewo
  1. Wiktoria Pawłowska- 6 lat
Słowacja Cirkevna Zakladna Umelecka Skola sv. Jana Bosca Komenskho 5 Bardejov 08501
  1. Zuzana Fertalova - 6 lat
  1. Alzbeta Kandelova - 6 lat
wyróżnienie
  1. Lucia Pribitna - 6 lat
SZKOŁA PODSTAWOWA - kl. I - III
Łowicz Szkoła Podstawowa nr 4 Stanisławskiego 31a; 99-400 Łowicz
  1. Ewelina Brzozowska - 9 lat
Łódź Szkoła Podstawowa nr 149 Ul. Tatrzańska 69 a Łódź
  1. Cezary Wójcik - 10 lat
wyróżnienie Szwecja St. Thomas Skola S:t Lars wag 122270 Lund
  1. Jonathan Viberg 9 lat
  2. Dallila Przybyszewska 9 lat
  3. Antonia Rejmer 9 lat
Łódź
Szkoła Podstawowa nr 41 Ul. Rajdowa 18 Łódź 94-030
  1. Jakub Rybski - 9 lat
Szkoła Podstawowa nr 149 Ul. Tatrzańska 69 a Łódź
  1. Aleksandra Marciniak - 10 lat
Stary Sącz Szkoła Podstawowa nr 1 33-340 Stary Sącz
  1. Aleksandra Pasiut - 10 lat
  2. Klaudia Pasiut - 13 lat
SZKOŁA PODSTAWOWA - kl. IV - VI
grafika
Ożarów Szkoła Podstawowa Suchodółka 27-530 Ożarów
  1. Sylwia Cichacka - 13 lat
  1. Dawid Cisowski - 13 lat
rysunek
2. Łódź Szkoła Podstawowa nr 7 Wiosenna 193-535 Łódź
  1. Natalia Sobczak - 11 lat
2. Rabka Zdrój Zespół Szkół Uzdrowiskowych Słowackiego 10 34-700 Rabka - Zdrój
  1. Sandra Drej - 13 lat
  2. Katarzyna Błędowska - 13 lat
wyróżnienie

Stary Sącz Szkoła Podstawowa nr 1 33-340 Stary Sącz
  1. Klaudia Pasiut - 13 lat
malarstwo
Muszyna Szkoła Podstawowa Rynek 13; 33-370 Muszyna
  1. Beata Garwol - 13 lat
Uczennica niepełnosprawna - klasa IV
Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 7 Ul. 1 Maja 17341-710 Ruda Śląska
  1. Aleksandra Kusiak - 12 lat
Bardejov Sukromna ZUŚ Kesel Kutuzovova 362908501 Bardejov
  1. Petra Kaśćakova - 12 lat
Jaraczewo Kółko plastyczne - przy Gimnazjum Jarocińska 10; 63-233 Jaraczewo
  1. Anna Pawłowska - 10 lat
wyróżnienie Zakopane Szkoła Podstawowa nr 5 Chramcówki 2734-500 Zakopane Tel. 018 206 86 37
  1. Sylwia Nożyńska - 12 lat
Gorlice Zespół Szkół w Ropicy Polskiej Gorlice
  1. Ewa Labut - 12 lat
  2. Maksymilian Zima - 13 lat
Myślenice Szkoła Podstawowa w Bysinie Bysina 284 Myślenice
  1. Anna Banowska - 13 lat
Rzepiennik Strzyżewski Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Suchym 33-163 Rzepiennik Strzyżewski
  1. Izabela Bąk - 11 lat
GIMNAJZUM
malarstwo
Jaraczewo Gimnazjum Jarocińska 10 63-233 Jaraczewo
  1. Wioletta Antoniewicz - 13 lat
  1. Karolina Pawłowska - 15 lat
  1. Katarzyna Pawlak - 14 lat
wyróżnienie
  1. Karolina Pawłowska - 15 lat
  1. Katarzyna Pawlak - 14 lat

Muszyna Zespół Szkół Ogólnokształcących Rynek 13; 33-370 Muszyna
  1. Iwona Garwol - 16 lat

Jordanów Gimnazjum w Jordanowie Konopnickiej 2 34-240 Jordanów
  1. Gabriela Salawa - 16 lat

Zator Gimnazjum w Zatorze Adres domowy: Ul. Klasztorna 10; 32-640 Zator
  1. Marcin Laskowski - 13 lat
Grafika
wyróżnienie Zgierz Zespół Szkolno - Gimnazjalny Słowik, ul. Gdańska 42; 95-100 Zgierz
  1. Jarosław Pietrzak - 16 lat
wyróżnienie Kobylanka Zespół Szkół w Dominikowicach Dominikowice 50; 38-303 Kobylanka
  1. Jessica Gągola - 16 lat
Rysunek
Brzeszcze Gimnazjum nr 1 Szkolna 6 Brzeszcze
  1. Maria Szymańska - 14 lat
wyróżnienie Bierutów Gimnazjum w Bierutowie Kolejowa 756-420 Bierutów
  1. Wioletta Pitschman - 14 lat
Jordanów Gimnazjum w Jordanowie Konopnickiej 2 34-240 Jordanów
  1. Angelika Sandulska - 16 lat
SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA
wyróżnienie Bardejov Spojena Skola Stefanikova 64Bardejov 08501
  1. Livia Udicova - 17 lat
SZKOŁA SPECJALNA
Ruda Śląska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 7 Specjalnych Bujoczka 241-100 Ruda Śląska
  1. Dawid Rudziński - 21 lat


  1. Joanna Sieraczek - 19 lat
wyróżnienie

  1. Andrzej Szejmański - 11 lat


  1. Patrycja Nowak - 14 lat
SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA - multimedia

Liceum Ogólnokształcące Lwowska 14; 39-220 Pilzno
  1. Alina Wojnowska, Justyna Sztorc - 16 lat

  1. Aleksandra Zagórska - 16 lat
GIMNAJZUM - multimedia
wyróżnienie Stary Sącz GimnazjumDaszyńskiego 23 Stary Sącz
  1. Joanna Marcinkowska - 15 lat
Pilzno Gimnazjum w Pilźnie Mickiewicza 133-220 Pilzno
  1. Piotr Matusik - 16 lat
  2. Jolanta Krzak - 16 lat
SZKOŁA PODSTAWOWA - multimedia
wyróżnienie Słowacja Kobyly 154
  1. Maria Mescanova

Poć Papierńou 55 Bardejov 08501
  1. Ondrej Mula’r
Kielce Szkoła Podstawowa nr 2 Kościuszki 5; 25-310 Kielce
  1. Jan Olejarz - 12 lat
Myślenice Szkoła Podstawowa w Jasienicy Jasienica 48; 32-400 Myślenice
  1. Faustyna Włodarczyk - 12 lat
Głowno Szkoła Podstawowa nr 2 Andersa 3795-015 Głowno
  1. Łukasz Kaźmierczak - 12 lat

Zapraszamy laureatów na wernisaż prac uczestników i laureatów w Starostwie Powiatowym
(16-06-2008, Nowy Sącz, godz. 13, ul.Jagiellońska).
Miło będzie organizatorom, jeśli oprócz laureatów przybędą nauczyciele, katecheci i opiekunowie.
W przypadku jeśli z jakiegoś powodu, laureaci nie mogą wziać udziału w wernisażu, nagrody będziemy przesyłać pocztą.

«« cofnij
 
© Światowe Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II z siedzibą w Krynicy Zdroju.
Realizacja projektu:  Verakom