Stona główna Nasz patron
Aktualności
Kalendarium
O nas
Nasi Artyści
Partnerzy
Wydawnictwa
Galeria
Księga Gości
Kontakt
 
 
  Realizacja projektu
Komponent III
 
 

I Międzynarodowy Konkurs plastyczny "Miłość wg Jana Pawła II"

Gospodarzem konkursu jest Starosta Nowosądecki Jan Golonka

Miejscowość Nazwa i adres szkoły, telefon Ilość osób
PRZEDSZKOLE
Grotniki Zespół Szkolno – Gimnazjalny Brzozowa 4; 95-073 Grotniki 3
Jaraczewo Kółko plastyczne – przy Gimnazjum Jarocińska 10; 63-233 Jaraczewo 2
SZKOŁA PODSTAWOWA
Andrychów Szkoła Podstawowa nr 2Ul. Dąbrowskiego 2; 34-120 Andrychów 13
Biała Szkoła Podstawowa Kościelna 4; 95-001 Biała 1
Biczyce Dolne Szkoła Podstawowa w Biczycach Dolnych33-395 Chełmiec 1
Bratoszewice Szkoła PodstawowaKoźle 65; 95-011 Bratoszewice 4
Brzozowa Szkoła Podstawowa 33-182 Brzozowa 80 7
Bysina Szkoła Podstawowa w BysinieBysina 284; Myślenice 4
Bystra Zespół Szkół w BystrejBystra 154; Gorlice 8
Długołęka - Świerkla Szkoła PodstawowaDługołęka – Świerkla; 33-386 Podegrodzie 6
Dominikowice Zespół Szkół w DominikowicachDominikowice 50; Kobylanka 6
Gołkowice Szkoła PodstawowaGołkowice 65; 33-388 Gołkowice Dolne 3
Głowaczowa Szkoła Podstawowa Głowaczowa39-217 Grabiny 4
Głowno
Szkoła Podstawowa nr 2Andersa 37; 95-015 Głowno 10
Szkoła Podstawowa nr 3Karasicka 35; 95-015 Głowno 7
Gołkowice Szkoła Podstawowa
    1. Gołkowice
3
Grotniki Zespół Szkolno – GimnazjalnyBrzozowa 4; 95-073 Grotniki 9
Jasienica Szkoła Podstawowa w JasienicyJasienica 48; 32-400 Myślenice 1
Jasło Szkoła Podstawowa nr1Ul. P. Skargi 10; 38-200 Jasło 1
Jordanów Szkoła Podstawowa Kolejowa 7; 34-240 Jordanów 4
Kamionka Wielka Szkoła Podstawowa nr 133-334 Kamionka Wielka 615 1
Kielce Szkoła Podstawowa nr 2Kościuszki 5; 25-310 Kielce 2
Kruszwica Szkoła Podstawowa nr 1Ul. Kujawska 22; Kruszwica 9
Lublin Szkoła Podstawowa nr 30Nałkowskich 110; 20-470 Lublin 4
Łęka Szkoła Podstawowa w Łęce33-322 Korzenna 1
Łososina Dolna Zespół Szkół Podstawowo Gimnazjalnych33-314 Łososina Dolna 3
Łowicz Szkoła Podstawowa nr 1Kaliska 12; 99-400 Łowicz 1
Szkoła Podstawowa nr 4Stanisławskiego 31a; 99-400 Łowicz 1
Łódź Szkoła Podstawowa nr 7Wiosenna 1; 93-535 łódź 4
Szkoła Podstawowa nr 41Ul. Rajdowa 18; Łódź 94-030 22
Szkoła Podstawowa nr 149Ul. Tatrzańska 69 a; 94-030 Łódź 3
Morawica Szkoła PodstawowaSzkolna 4; 26-026 Morawica 2
Muszyna Szkoła PodstawowaRynek 13; 33-370 Muszyna 1
Niskowa Szkoła Podstawowa Niskowa 62; 33-395 Chełmiec 3
Nowy Sącz Szkoła Podstawowa nr 3Ul. Szkolna 9; 33-300 Nowy Sącz 6
Szkoła Podstawowa nr 21Rokitniańczyków 26; 33-300 Nowy Sącz 3
Nowy Żmigród Szkoła Podstawowa Ul. Mickiewicza 4; Nowy Żmigród 3
Ożarów Szkoła PodstawowaSuchodółka; 27-530 Ożarów 3
Pilzno Publiczna Szkoła Podstawowa Mickiewicza 1; 33-220 Pilzno 3
Popów Szkoła Podstawowa w PopowiePoznańska 4; 99-400 Łowicz 4
Przyszowa Zespół Szkół 34-604 Przyszowa 484 2
Pustków Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie – Szkoła Podstawowa, 39-205 Pustków 94, 1
Rabka Zespół Szkół UzdrowiskowychSłowackiego 10; 34-700 Rabka – Zdrój 6
Ropica Polska Zespół Szkół w Ropicy Polskiej
    1. Gorlice
15
Ruda Śląska Szkoła Podstawowa nr 7Ul. 1 Maja 173; 41-710 Ruda Śląska 4
Rzepiennik Suchy Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Suchym33-163 Rzepiennik Strzyżewski 6
Siedlce Szkoła Podstawowa w SiedlcachSiedlce 162; 33-320 Korzenna 2
Sitnica Szkoła Podstawowa w Sitnicy38-323 Rożnów 7
Słowik Zespół Szkolno – Gimnazjalny Słowik ul. Gdańska 42; 95-100 Zgierz 1
Sary Sącz Szkoła Podstawowa nr 133-340 Stary Sącz 2
Stróżówka Zespół Szkół w StróżówceStróżówka 159; 38-300 Gorlice 3
Szczawnica Szkoła Podstawowa nr 3Szlachtowa 37; 34-460 Szczawnica 5
Tarnów Szkoła Podstawowa nr 17Norwida 22; 33-101 Tarnów 4
Tęgoborze Szkoła Podstawowa33-312 Tęgoborze 4
Warszawa Zespół Szkół Specjalnych Nr 78w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” Al. Dzieci Polskich 20; 04-736 Warszawa 1
Zakopane Szkoła Podstawowa nr 5Chramcówki 27; 34-500 Zakopane 6
Zagnańsk Kajetanów26-050 Zagnańsk 1
Zator Szkoła Podstawowa w Zatorze Adres domowy: Ul. Klasztorna 10; 32-640 Zator 1
Żory Zespół Szkół Specjalnych Żory 2
GIMNAZJUM
Bierutów Gimnazjum w BierutowieKolejowa 7; 56-420 Bierutów 4
Brzeszcze Gimnazjum nr 1Szkolna 6; Brzeszcze 3
Bydgoszcz Gimnazjum nr 9Gajowa 94; 85-717 Bydgoszcz 2
Gimnazjum nr 34Nakielska 273; 85-391 Bydgoszcz 1
Cielądz Publiczne Gimnazjum w Cielądzu96-214 Cielądz 4
Dobczyce GimnazjumParkowa 4; 32-410 Dobczyce 4
Dobra Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Dobrej
    1. Dobra 364
1
Dominikowice Zespół Szkół w DominikowicachDominikowice 50; 38-303 Kobylanka 1
Gorlice Gimnazjum nr 1Pl. Kościelny 2; 38-300 Gorlice 6
Gromnik Gimnazjum PubliczneWitosa 4; 33-180 Gromnik 4
Jaraczewo GimnazjumJarocińska 10; 63-233 Jaraczewo 8
Jordanów Gimnazjum w JordanowieKonopnickiej 2; 34-240 Jordanów 4
Kraków Gimnazjum nr 72 Zgromadzenia Sióstr AugustynekStrzelców 5 a; 31-422 Kraków 2
Krynica Gimnazjum w KrynicySzkolna 3; 33-380 Krynica – Zdrój 1
Lubień Gimnazjum32-433 Lubień 885 2
Muszyna Zespół Szkół OgólnokształcącychRynek 13; 33-370 Muszyna 1
Nowy Żmigród Gimnazjum w Nowym ŻmigrodzieUl. Mickiewicza 4; 38-230 Nowy Żmigród 3
Pilzno Gimnazjum w PilźnieMickiewicza 1; 33-220 Pilzno 7
Przyszowa Zespół Szkół 34-604 Przyszowa 484 1
Rabka Zespół Szkół UzdrowiskowychSłowackiego 10; 34-700 Rabka – Zdrój 1
Ropica Polska Zespół Szkół w Ropicy Polskiej
    1. Gorlice
2
Rzepiennik Suchy Gminny Ośrodek Kultury w Rzepienniku Suchym33-163 Rzepiennik Strzyżewski 4
Siedliska Publiczne Gimnazjum33-172 Siedliska 3
Siedlce Gimnazjum w SiedlcachSiedlce 162; Korzenna 3
Słowik Zespół Szkolno – GimnazjalnySłowik, ul. Gdańska 42; 95-100 Zgierz 2
Stara Wojska Zespół Szkół OgólnokształcącychStara Wojska; 96-200 Rawa Mazowiecka 1
Stary Sącz GimnazjumDaszyńskiego 23; 33-340 Stary Sącz 7
Stróże Gimnazjum w Stróżach33-331 Stróże 1
Stróżówka Zespół Szkół w StróżówceStróżówka 159; 38-300 Gorlice 1
Szymbark Zespół Szkół w Szymbarku38-311 Szymabark 1
Tęgoborze Gimnazjum33-312 Tęgoborze 3
Warszawa Zespół Szkół Specjalnych Nr 78w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” Al. Dzieci Polskich 20; 04-736 Warszawa 3
Zator Gimnazjum w ZatorzeAdres domowy: Ul. Klasztorna 10; 32-640 Zator 1
LICEUM
Nowy Sącz Zespół Szkół nr 3Morawskiego; 33-300 Nowy Sącz 3
Pilzno Liceum OgólnokształcąceLwowska 14; 39-220 Pilzno 2
Ruda Śląska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 7 SpecjalnychBujoczka 2; 41-100 Ruda Śląska 5
PRACE MIĘDZYNARODOWE
Słowacja Sukromna ZUŚ Kesel Kutuzovova 3629; 08501 Bardejov 2
Cirkevna Zakladna Umelecka Skola sv. Jana BoscaKomenskho 5; Bardejov 08501 6
ZŚ Bartolomeja KropelcaSevcenkova 3; Bardejov 08501 1
Spojena SkolaStefanikova 64; Bardejov 08501 1
Zakladna Skola ZborovSarisska 5; 08633 Zborov okres Bardejov 1
Zakladna Skola s MSSkolska 476; Bardejov 08501 1
Kobyly 154 1
Poć Papierńou 55; Bardejov 08501 1
Szwecja St. Thomas SkolaS:t Lars wag 1; 22270 Lund 14

 

 
© Światowe Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II z siedzibą w Krynicy Zdroju.
Realizacja projektu:  Verakom