Stona główna Nasz patron
Aktualności
Kalendarium
O nas
Nasi Artyści
Zaprosili nas
Partnerzy
Wydawnictwa
Galeria
Otwarty Tomik Poezji
Księga Gości
Kontakt
 
 
  Realizacja projektu
Komponent III
 
 
Pan Marszałek Województwa Małopolskiego objął patronat nad VII ŚWIATOWYM FESTIWALEM DZIEDZICTWA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ pod hasłem: "Jestem radosny wy też bądźcie " - Jan Paweł II noc 2 kwietnia 2005 roku.

Kraków, 17 marca 2010 r. KZ.I.066-152/2010

U R Z Ą D M A R S Z A Ł K O W S K I
WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

Szanowny Pan

Jerzy Ptaszyński
Prezes Zarządu
Światowego Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej
im, Jana Pawła II w Nowym Sączu

Szanowny Panie Prezesie!

Z radością informuję, że VII Światowy Festiwal Dziedzictwa Kultury Chrześcijańskiej, został uhonorowany patronatem Pana Marka Nawary, Marszałka Województwa Małopolskiego.

Pozytywna decyzja została podjęta w przekonaniu, iż Państwa przedsięwzięcie należy do wydarzeń, które zasługują na szczególne uznanie i wyróżnienie Władz Województwa Małopolskiego. Nasze poparcie jest również wyrazem uznania dla pomysłodawców oraz organizatorów za kultywowanie dorobku kultury chrześcijańskiej. Jestem przekonana, że Państwa inicjatywa - podobnie jak w latach ubiegłych - okaże się sukcesem organizacyjnym, a satysfakcja uczestników będzie wynagrodzeniem wysiłku włożonego w jego przygotowanie. Proszę przyjąć życzenia, aby to wyjątkowe wydarzenie ukazało, jak ważna jest integracja w kulturze chrześcijańskiej, bez względu na różnice kulturowe.

Uprzejmie proszę o zamieszczenie przez organizatorów w przygotowywanych materiałach (zaproszeniach, folderach informacyjnych, ulotkach, plakatach itp.) informacji o Patronacie Marszałka Województwa Małopolskiego oraz logo Województwa. Plik graficzny z logo Małopolski znajduje się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego www.malopolskie.pl (zakładka: „Patronaty Marszałka").

Z poważaniem, Magdalena Doniec
Kancelaria Zarządu

 

 
© Światowe Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Jana Pawła II z siedzibą w Krynicy Zdroju.
Realizacja projektu:  Verakom